קידום אתרים פיתוח אתרי אינטרנט – מי צריך את זה?

קידום אתרים פיתוח אתרי אינטרנט – מי צריך את זה?

פברואר 8, 2018 0 By dudu

 

לפני שנים, כאשר ה-CMS וורדפרס יצאה לשוק, היא הוגדרה כדרך בה כל אחד יכול לבנות לעצמו איזה אתר שירצה, במהירות וללא כל צורך בידע מקצועי של פיתוח אתרי אינטרנט או בנייתם. התבניות והתוספים הרבים שוורדפרס הציעה, גם הם, הפכו אותה לאטרקטיבית – מערכת שמאפשרת בניית מין אתר-אינסטנט כזה, רק להוסיף מים, לערבב, והאתר מוכן J. זה נכון, ואכן פתר את הבעיה לבעלי אתרים רבים, בעיקר, לכאלה שכל מבוקשם היה לסמן V על המשימה של בניית אתר. במשך תקופה מסוימת, כולם היו מאושרים מכך, עד שגילו, שלמרות ההיצע העצום של תבניות, בעלי אתרים בתחום מסוים נוטים לבחור בתבנית מסוימת, כך שבסופו של דבר, האתרים שהוקמו דמו מאד האחד לשני.

 

למי שחייב שהאתר שלו יהיה ייחודי – פיתוח אתרי אינטרנט

לכאורה, אין דבר רע באחידות, בפיתוח אתרי אינטרנט עם שילוב קידום אתרים על פי תבנית דומה. אבל, במרבית המקרים, זה יכול להתאים בעיקר לעסקים שהאתר שלהם איננו נוטל חלק מהותי ומשמעותי בנראות האינטרנטית שלהם. לעסקים בהם הגולשים מגיעים לאתר כבדרך אגב, מעמוד עסקי בפייסבוק, למשל. אבל, בעסקים בהם לאתר יש משקל בבניית התדמית של העסק וביסוס האמון בין העסק לבין הלקוח הפוטנציאלי, רצוי שהוא יהיה ייחודי ותפור על פי צרכיו של העסק, ולא על פי תבנית אחת שאמורה להתאים גם למכון לקוסמטיקה וגם למשרד רואה חשבון. פיתוח אתרי אינטרנט מאפשר לכם לבנות את האתר המתאים והאפקטיבי ביותר לעסק שלכם.

 

אופטימיזציה נכונה מתחילה כבר בשלב פיתוח האתר

מאחר ולהופעה בדירוג וקידום אתרים טוב במנוע החיפוש של גוגל ישנה משמעות בחשיפה לה זוכה עסק, מוטב להתייחס אליה בשלב מוקדם ככל האפשר של בניית האתר, כבר בשלב אפיון הצרכים. פיתוח נכון, שפירושו בניה של האתר מבסיסו על פי הכללים אותם מכתיבה גוגל לבונים ולמפתחים, מעניק לאתר את התשתית המתאימה לצמיחה, התפתחות וקידום. כן, ברור שאתם יכולים לוותר על כל זה, אבל אז, כנראה, שמה שתקבלו הוא אתר שזהה לעוד מאות אתרים אחרים, כך שבעצם, למרות, שלכאורה, בניתם אתר, לא באמת השגתם יתרון כלשהו על המתחרים שלכם!