עורכי דין גירושין  בחירה נכונה תימנע מכם הוצאות מיותרות

עורכי דין גירושין בחירה נכונה תימנע מכם הוצאות מיותרות

פברואר 25, 2018 0 By dudu

בנושא הגירושין, זוגות לרוב המחלוקת שלהם היא על חלוקת רכוש, כל אחד מבני הזוג מעוניין לדאוג לעצמו שלא יחסר לו דבר. במקרה זה, מומלץ  לחתום על הסכם גירושין באופן מסודר, כך שההסכם ייערך ע”י עורכי דין גירושין של שני הצדדים. יש להכין רשימת שאלות לעוה”ד בכדי שכל אחד מבני הזוג יוכל לברר לגבי נושאים שעשויים להשפיע על הגירושין שלהם. לגבי המשמורת על הילדים , בני הזוג יחליטו בינם לבין עצמם לגבי המשמורת והסדרי הראיה. במידה והזוג יחתום על הסכם גירושין באמצעות עוה”ד שלו, הגירושין יינתנו במהרה והם יוכלו להתפנות לחייהם, כאשר הם יודעים מה מוטל על כל אחד מהם ומה הזכויות והחובות של כל אחד מהם לגבי הילדים.במידה וכל הליך הגירושין אינו מתבצע על מי מנוחות, ופתחתם במלחמה, עורכי דין גירושין, במקרים מיוחדים, עשויים לסייע לכם בהשגת מידע על בן\בת הזוג בהשגת אמצעים הכוללים: חוקרים פרטיים שיש לשכור, או דרישה לגילוי מסמכים. בני הזוג בהליכי הגירושין, צריכים להוכיח את הטענות השונות שלהם בנושאים מהותיים כגון: חלוקת רכוש, משמורת ילדים, מזונות ועוד. על הנושאים החשובים  הללו, ידון ביהמ”ש לענייני משפחה הקרוב לאזור מגוריהם של הזוג.

 מדוע כה חשוב לבחור עורך דין המתמחה בדיני משפחה?

 על מנת למצוא עורכי דין גירושין אשר ינהלו עבורכם בהצלחה את המערכה, יש לחפש משרד עורכי דין המתמחה אך ורק בדיני משפחה. עורכי דין, אשר עוסקים בכמה תחומים שונים, לא יהיו יעילים ובקיאים בכל נושא הגירושין ודינים הקשורים לדיני משפחה, או ניסיון רב  אך ורק בייצוג תיקי גירושין  כמו עורכי הדין המתמחים רק בתחום זה. עוה”ד אשר תבחרו שיגן עליכם ויהיה איש.סודכם, חייב להיות אדם אמין ודיסקרטי וכזה שניתן לסמוך עליו. עיסוקיהם של עורכי הדין בתחום הגירושין, כולל: סכום מזונות שעל האב לשלם או על שניהם {תלוי במקרה}, משמורת, הסדרי ראייה, הגדלת או הקטנת מזונות, פניה להוצאה לפועל בשל סירובם לתשלום מזונות, השגת צווי הרחקה במקרים כמו אלימות, אלימות במשפחה, ייצוג נשים עגונות ועוד.

גם בכדי להתגרש ישך לדעת איך לבצע זאת נכון

כאשר מדובר על נושא הגירושין, יש לדעת גם איך להתגרש נכון. ישנן משפחות רבות אשר מתפרקות בשל נושאים שונים שרובם על קרע כלכלי בשל המצב הכלכלי הקשה בישראל. ייעוץ של עורך דין גירושין מומחה ומנוסה מזה שנים, יעניק לכם את כל המידע היעיל, כך שתוכלו להיות מעורים ולהבין, מדוע עוה”ד  שבחרתם בו, ימליץ לנסות אסטרטגיה מסוימת על פני אחרת, על פי הנתונים שבידיו.