מכונות קפה לעסקים

מכונות קפה לעסקים

נובמבר 28, 2017 0 By dudu

מכונות קפה לעסקים הם מוצר חובה בכל משרד ומקום עבודה. התחושה של קפה חם ואיכותי זמין בכל מצב בזמן העבודה, הוא חשוב לתפקוד העובדים ולאווירה הכללית של המשרד או כל מקום עבודה, יהיה אשר יהיה.

לא רק העובדים הם שנהנים מהימצאות מכונות קפה לעסקים. לקוחות שמגיעים לעסק ומוצאים מענה לצורך שלהם לנוח רגע מכל הריצות של היום, מאפשרת להם יותר להתחבר לעסק, ולהיות מוכנים לקבל יותר שירות, וכך להפוך ללקוחות טובים יותר, מה שהופך מכונות קפה לעסקים, לנקודה עסקית חשובה בכל עסק.

זהו לא לוקסוס שרק מקומות עבודה עמידים יכולים להרשות לעצמם. אולי זה היה כך פעם, כך כיום מכונות קפה לעסקים נמכרות במחירים השווים לכל נפש, וכך גם בבתים פרטיים וגם במקומות עבודה רבים מוצבת לה מכונת קפה, כשההבדל ביניהם הוא סוג המכונה שכל מקום בוחר לעצמו.

כידוע, קפה ניתן להכין בכל מיני צורות וטעמים, וכל אחד אוהב את הקפה שלו בצורה אחרת. לכן, תוכלו למצוא מגוון סוגים של מכונות להכנת קפה, חלקם אוטומטיות לחלוטין, אחרות ידניות ומתאימות לאלו שאוהבים לייצר את הקפה באופן אישי, וישנם גם חצי אוטומטיות. גם העיצובים של מכונות קפה לעסקים היא נקודה חשובה ביותר שיש לקוחות אותה בחשבון.

על מנת לדעת איזו מכונת קפה מתאימה ביותר לעסק, צריך לדעת כמה קפה למעשה צורכים העובדים והלקוחות המגיעים לעסק. זוהי לא פונקציה של מספר העובדים, אלא של מספר הכוסות קפה הנמזגות מידי יום. אם ישנה תעבורה גדולה של לקוחות בעסק, צריך לקחת את זה בחשבון, וכך להחליט על גודל מכונת הקפה, ואפילו על מספר המכונות. כך לדוגמה אם רוצים להציב מכונת קפה לעובדים במקום שללקוחות אין גישה, ובמקביל להציב מכונת קפה ללקוחות הבאים לבקר בחנות או המשרד.

חשוב להכיר, שישנם שני סוגים של צורות להכנת קפה במכונה – קפסולות ופולים. מכונות המבוססות על קפסולות הן לרוב יותר אוטומטיות, ודורשות רכישה קבועה של קפסולות קפה, שבדרך כלל נמכרות אצל ספקי מכונות הקפה לעסקים בעצמם.

הדרך של פולים מבוססת על טחינת פולי הקפה במכונה עצמה, שיטה ששייכת דווקא למכונות ידניות או למכונות קפה חצי אוטומטיות.