שיפוץ חדר אמבטיה

מרץ 22, 2018 0 By dudu

חדר האמבט, הינו אחד מהחללים החשובים בביתנו. כל בני הבית עושים בו שימוש בתדירות גבוהה. למרות שאנשים סבורים כי כל שיפוץ חדר אמבטיה מחייב הריסות, החלפת צנרת, אריחים, חיפוי קיר, כלים סניטריים והרכבת ארון אמבט חדש, לא תמיד זה מחייב. הכול תלוי במצב חדר האמבט, הצנרת, גיל הכלים הסניטריים וכדומה. אם חדר הרחצה שלכם, ראה ימים טובים יותר, אבל אינו סובל מבעיות מיוחדות כגון: רטיבות, פיצוץ צנרת, אריחים שבורים או כלים סניטריים שהתיישנו, ניתן יהיה לבצע שיפוץ נקודתי.

כאשר תהיו מעוניינים לבצע שיפוץ חדר אמבטיה, יש לקחת בחשבון כי השיפוץ יכול להיערך בין 3-5 ימים והוא יכלול תיאום בין בעלי המקצוע כולל השיפוצניק הכללי, אינסטלאטור וחשמלאי. יש לציין כי שיפוץ כזה עשוי להחזיק מעמד עד ל-20 שנה, כך שההשקעה היא לזמן הארוך והיא תהיה משתלמת.

שיפוץ יסודי בחדר הרחצה שלכם

יש לציין כי אם אתם חושבים על שיפוץ יסודי בחדר הרחצה שלכם, הוא יכלול גם החלפת צנרת. כאשר הצנרת נעשית ישנה יש סכנה לפיצוצים ורטיבות, כך שהשלב החשוב הראשון הוא החלפת האינסטלציה כולה, כך שתבצעו שיפוץ חדר אמבטיה, תוכלו להיות שקטים יותר כי הוא יחזיק מעמד ולא תצטרכו חלילה להרוס שוב את האריחים, היות וגיליתם כי ישנה נזילה בצנרת.

כאשר מבצעים את תוכנית השיפוץ של חדר הרחצה, יש להחליט על המיקום והכלים הסניטריים, יש לבחור ריצוף מתאים ותאורה נכונה. יש לבקש את כתב הכמויות, כך שתדעו מראש מה כמות של חומרי הגלם ומה התקציב שיחש להכין לרכישתו.

לשפץ את חדר הרחצה במהלך שיפוץ דירה

על מנת שלא תתחילו לשפץ את ביתכם בחלקים, כדאי כי תתחילו בביצוע שיפוץ חדר אמבטיה כאשר אתם עורכים שיפוץ כללי. הפסולת של שיפוץ חדר הרחצה היא רבה ולכן, כדאי כי תתכננו את השיפוץ כאשר אתם מתכוונים לערוך שיפוץ כללי. יש למצוא חברת שיפוצים שמתמחה בשיפוץ חדר הרחצה ומחזיקה בכל בעלי המקצוע הדרושים לשיפוץ הנכס. כאשר ישנם כמה בעלי מקצוע שעובדים בתיאום, השיפוץ הכללי יהיה מהיר ויעיל יותר.