קורס SEO לבעלי עסקים קטנים ובינוניים

פברואר 20, 2018 0 By dudu

קורס SEO לבעלי עסקים קטנים ובינוניים

שיווק ופרסום בעידן הדיגיטלי

זוכרים הילד החמוד על האופניים שעובר בין המכוניות ומצמיד פליירים מלכלכים לשמשות? הוא כבר לא ילד היום והאופניים שלו מזמן התפנצ’רו. וגם הוא יודע ששיטת הפרסום הזו עברה מהעולם (שלא נדבר על הפגיעה באקולוגיה שהיא יוצרת). גם הבחור שהיה עובר בין לוחות מודעות ומדביק פוסטרים פרסומיים או מחליף אותם בשמשות של תחנות האוטובוס יושב היום על הספה בבית רגל על רגל וצופה בסדרות בנטפליקס. בנטפליקס כן כן, בטח שלא בטלוויזיה. וכמוהו רבים אחרים. וכך גם הפרסומות בטלוויזיה כבר איבדו את האפקטיביות שלהם. בתי הדפוס? מזמן מחפשים דרכים יצירתיות לשכלל את היצע השירותים שלהם כי המכונות שלהם כבר לא מדפיסות יותר מודעות פרסומיות.

בין אם אתם בעלי עסק חדש ובין אם בעלי עסק ותיק, אתם בוודאי כבר יודעים שאין היום מקום לפרסם אותו בשיטות הישנות. את המגזין החליף אתר אינטרנט עסקי. את הפלייר מתיבות הדואר והמכוניות החליפה המודעה הקופצת על מסך המחשב באתרים וברשתות החברתיות. את 144, דפי זהב והמדור הפרסומי בעיתון החליף מנוע החיפוש של גוגל.

ידיים אוחזות בטאבלט המציג סכמה בנושא ONLINE MARKETING

האתר שלכם כנראה זקוק לעבודת קידום באמצעות SEO

אז שילמתם כסף רב למעצב ולמפתח והקמתם אתר יפה ומושקע. בהחלט הצעד הבסיסי המצופה מכל עסק שרוצה להגיע אל הלקוחות שלו או שלקוחותיו יגיעו אליו (בינינו, גם אם קיבלתי המלצה מחברים על ספק שירותים מסויים, דבר ראשון שאעשה יהיה להיכנס לאתר האינטרנט שלו ולהתרשם מהשירותים והעבודות שלו. אין לו אתר? כנראה שאדלג על ההמלצה ואחפש נותן שירות אחר). ועדיין מספר הפניות מלקוחות לא גדל. מה לא בסדר?

התחרות! כמוכם, גם המתחרים שלכם פעלו באותה הדרך ואם לקוח פוטנציאלי מחפש מוצר או שירות מסוים הוא יקליד בגוגל את המוצר והשירות אותו הוא מחפש ויבדוק את התוצאה הראשונה ואולי גם השניה והשלישית שעלו בתוצאות. ואיפה אתם? בכלל לא רואים אתכם בעמוד התוצאות הראשון של גוגל. וגם לא בשני ובשלישי. יכול להיות שלא רואים אתכם בכלל. מה לא בסדר?

האלגוריתם של גוגל לא בסדר! או יותר נכון, הוא ממש ממש בסדר, אבל צריך להבין אותו ואיך הוא מבצע חיפוש ומציג תוצאות כדי שננצל אותו נכון ולקדם את האתר של העסק שלנו כמה שיותר גבוה בתוצאות החיפוש של המנוע עד לעמוד הראשון ואף לתוצאה הראשונה (תלוי כמובן בתחרותיות של תחום הפעילות שלכם). מה שעליכם לעשות הוא לבצע אופטימיזציה של אתר האינטרנט שלכם למנועי החיפוש, ואם להשתמש במונח המקצועי – האתר שלכם זקוק ל SEO (Search Engine Optimization)

כדי לקדם את האתר שלכם בפניכם מספר אפשרויות: לשלם למקדם אתרים שיבצע עבורכם את העבודה, או לעשות זאת לבד, או לשלב בין שתי האפשרויות האלו.

יד מחזיקה עט מצביעה על מסך מחשב עם נתוני גלישה באתר, ביד השניה טלפון סלולרי

השיווק הדיגיטלי ככלי להגדלת מספר הלקוחות

מה נדרש ממני על מנת לקדם בעצמי את האתר העסקי

ההמלצה שלי היא לקחת קורס SEO קצר שיקנה לכם את הכלים לקדם את האתר העסקי שלכם ואת שירותיכם. לא נדרש ידע מוקדם על מנת ללמוד את המידע המועבר בהכשרה, נדרשת זיקה למחשבים, ונדרש זמן עבודה.

מתי לקחת שירות חיצוני ומתי לפעול לבד – עלות מול תועלת

  • אתה או את טכנופובים? תעשו לעצמכם טובה ותשאירו את העבודה לאחרים או שבחייכם, תתגברו על הקושי ותתחברו אלינו המגניבים
  • אין לכם זמן? תוציאו את העבודה הזו לחברת קידום SEO
  • יש לכם זמן? גשו והירשמו ללימודי קורס SEO הקרוב לביתך
  • אין לכם זמן אבל זיהיתם שיש לכם עובד עם פוטנציאל? שילחו אותו ללימודי קורס SEO והפעילו אותו בעצמכם. אותו עובד יספק לכם גם את הנדרש ממנו מתפקידו הנוכחי וגם שדרגתם אותו ולקחתם על עצמכם את האחריות על השיווק הדיגיטלי in house ללא תלות בחברות חיצוניות
  • העסקתם בעבר חברת SEO ולא הייתם מרוצים מהתמורה? קחו את האחריות לידיים שלכם. תעשו זאת בעצמכם (אנחנו בעידן ה DIY היום, לא?). התחילו מהרשמה ללימודי קורס SEO
  • יש לכם קצת זמן או משאבים ומעט תקציב להעסיק חברתSEO  חיצונית? העצה שלי אליכם היא לשלב. תעסיקו את שירותיה של חברת SEO לחצי שנה על מנת שתעשה עבודה יסודית ותרים לכם את האתר, בזמן הזה תלמדו או תכשירו עובד ואת עבודת התחזוקה של קידום האתר תמשיכו בעצמכם כעבור חצי שנה

השתכנעתם שכדאי לכם לקדם בעצמך את האתר העסקי שלך? יש לי המלצה בשבילכם על קורס SEO מקצועי ואפקטיבי.